Wnętrostwo- pytanie

Działania profilaktyczne oraz diagnostyka nowotworów jądra.

Wnętrostwo- pytanie

Postprzez andre261 » 16 Lip 2018, 12:42

Witam serdecznie forumowiczów

Mam 39 lat. Tak się zdarzyło niestety w życiu że rodzice a potem ja nie zajęliśmy się wcześniej moim lewostronnym wnętrostwem. Wziąłem się dopiero za to gdy odezwała się rok temu przepuklina.
Wykonałem szereg badań, udałem się do urologa. Okazało się że to lewe jądro jest całkiem duże, i bez zmian (bodajże z tego co pamiętam coś w okolicach 36mm). Przebadałem markery jest OK. I teraz czeka mnie prawdopodobnie w czwartek operacja . Dlaczego prawdopodobnie?. Bo poprzez swojego urologa a potem sekretarkę medyczną umówiłem termin 19 lipca i mam się udać do jednego z warszawskich szpitali z kompletem badań które już zrobiłem, do przyszpitalnej przychodni po skierowanie do szpitala. A czy trafię do niego już w czwartek szczerze mówiąc nie mam pojęcia, bo w szpitalu dawno nie byłem. Więc nie wiem czy łóżko się dla mnie znajdzie, bo na stronie NFZ są podawane odnośnie Oddziału Urologicznego tego szpitala zupełnie inne terminy, od tych co otrzymałem od lekarza . Ale do rzeczy
Może ktoś mi z was powiedzieć ile się leży w szpitalu po takiej operacji w przypadku osoby dorosłej?.
Bo czytam że dzieci zwykle przebywają około dnia w szpitalu.
andre261
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 Maj 2018, 12:48

Re: Wnętrostwo- pytanie

Postprzez troll » 16 Lip 2018, 18:21

Tak samo przebywają w szpitalu dorośli. Może się nawet zdarzyć, że zabieg będzie wykonany w ramach chirurgii "jednego dnia". Warto porozmawiać z lekarzem prowadzącym, jak już takowego dostaniesz :)

Pozdrawiam,
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: Wnętrostwo- pytanie

Postprzez andre261 » 17 Lip 2018, 09:41

troll napisał(a):Tak samo przebywają w szpitalu dorośli. Może się nawet zdarzyć, że zabieg będzie wykonany w ramach chirurgii "jednego dnia". Warto porozmawiać z lekarzem prowadzącym, jak już takowego dostaniesz :)

Pozdrawiam,


Dzięki trollu:)
andre261
 
Posty: 2
Rejestracja: 30 Maj 2018, 12:48


Wróć do Profilaktyka i diagnostyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości