leczenie nowotworów jądra we wrocławiu - Słoń

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: leczenie nowotworów jądra we wrocławiu - Słoń

Postprzez Adrian1975 » 11 Sie 2014, 12:31

też udało mi się zarejestrować, na przyszły piątek.

jak pani usłyszała meski głos, od razu spytała , czy ja do Słonia chcę :-)
Adrian
seminoma testis PT1, 4BEP w DCO, obecnie pod kontrolą w Krotoszynie
Awatar użytkownika
Adrian1975
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1009
Rejestracja: 01 Paź 2012, 19:00
Miejscowość: Trzebnica,DLN

Re: leczenie nowotworów jądra we wrocławiu - Słoń

Postprzez Słoń » 11 Gru 2014, 09:27

Hej,


1. od 18.12.2014 startuje onkologia w krotoszynie, którą dowodzę. Adres - Szpital w Krotoszynie im. M. Nęckiego; ul Bolewskiego 4-8 (obok ginekologii i stacji dializ)
2. za kilka dni podam namiary telefoniczne itd
3. udało się nam uzyskać kontrakt na chemioterapię (z róznorodnymi restrykcjami, które na szczęście nie dotyczą leczenia raka jądra) - mamy obecnie jeszcze problem z kontraktem na poradnię - sprawa jest w toku załatwiania.
4. zatem - wszystkie pilne nowe konsultacje prosze umawiać bezpośrednio ze mną - mój telefon 881-496-410 albo z Oddziałową mgr Pauliną Skałecką telefon 600-636-968. Podobnie terminy zaplanowanych kontroli (dopóki nie uzyskamy kontraktu na poradnię).

W imieniu całego Zespołu powstajacej onkologii w Krotoszynie, życzymy wam wszystkim wytrwałości, odrobiny szczęścia, sukcesu terapeutycznego no i oczywiście stalowych erekcji.

Grzegorz Światoniowski
Słoń
Ekspert
 
Posty: 131
Rejestracja: 30 Wrz 2011, 10:23

Re: leczenie nowotworów jądra we wrocławiu - Słoń

Postprzez arek » 11 Gru 2014, 18:03

Słoń napisał(a):W imieniu całego Zespołu powstajacej onkologii w Krotoszynie, życzymy wam wszystkim wytrwałości, odrobiny szczęścia, sukcesu terapeutycznego no i oczywiście stalowych erekcji.

Z wzajemnością, Panie Doktorze :D
ca embryonale (pT1N0M0) >> rok obserwacji >> 4 BEP - 4 WSK Wroc. >> RPLND - MAGODENT
Awatar użytkownika
arek
 
Posty: 649
Rejestracja: 21 Gru 2010, 21:26

Re: leczenie nowotworów jądra we wrocławiu - Słoń

Postprzez romi » 11 Gru 2014, 22:18

Witam
Pewnie przy organizacji jest mnóstwo pracy, ale może dobrze byłoby zastanowić się czy w celu ulżenia rodzinom chorych i samym pacjentom nie byłoby celowe nawiązanie współpracy z jakimś hotelem w którym z polecenia szpitala noclegi byłyby tańsze.
To taka luźna propozycja do rozważenia.
Życzę powodzenia i wszystkiego najlepszego.
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: leczenie nowotworów jądra we wrocławiu - Słoń

Postprzez Słoń » 12 Gru 2014, 22:04

Hej - dzięki Romi za fajną podpowiedź. jak trochę ogarnę całą sprawę postaram się coś po krotoszyńskich hotelach powęszyć.
słoń
Słoń
Ekspert
 
Posty: 131
Rejestracja: 30 Wrz 2011, 10:23

Re: leczenie nowotworów jądra we wrocławiu - Słoń

Postprzez Słoń » 13 Sty 2015, 10:26

hej,
podaję telefon do Szpitala w Krotoszynie:

(62) 588-03-90 - centrala
dyżurka lekarska/pielęgniarska - wew. 390
mój gabinet - wew. 388
fax- 391

słoń
Słoń
Ekspert
 
Posty: 131
Rejestracja: 30 Wrz 2011, 10:23

Poprzednia

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości