wysokie markety

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: wysokie markety

Postprzez romi » 14 Sie 2014, 21:04

Witam
Bóle głowy o których piszesz mogą być niepożądanym skutkiem leku Zarzio. Lek ten ma jeszcze inne skutki uboczne jak bóle mięśniowo-szkieletowe. Wśród leków które wymieniłaś są takie, które mogą powodować również uczucie zmęczenia i osłabienia.
Tak jak napisał Słoń potrzebna jest teraz zimna krew i opanowanie, leczenie jest prawidłowe i niedługo powinny być efekty.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: wysokie markety

Postprzez Mariola Maria » 14 Sie 2014, 21:07

Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Mariola Maria
 
Posty: 45
Rejestracja: 31 Lip 2014, 20:12

Re: wysokie markety

Postprzez Michu7x » 14 Sie 2014, 21:24

Witam,

Przykro, że tak agresywnie zaatakował rj Pani syna. Ale nie można się poddawać i teraz agresywniej jego zaatakować.
Ale zaskoczyły mnie dawki cisplatyny jaką Pani syn otrzymuje, Na taką wagę (75kg) czy to nie za mało?? , bo zwykle waha się między 35-40 mg w zależności od masy ciała. Chyba,że są do tego przeciwskazania (ze względu np. na wątrobę , choć akutat cisplatyna nie jest akurat mocno hepatoksyczna) lub jakieś inne przeliczenie.
Ja miałem prawie dwa razy więcej a ważyłem zdecydowanie mniej a zaawansowanie rj. mniejsze. (etopozydu też miałem więcej)
Niech się wypowiedzą eksperci/lekarze...

pozdrawiam.
Seminoma testis, 2BEP+3EP w DCO
Michu7x
 
Posty: 31
Rejestracja: 16 Cze 2013, 14:36

Re: wysokie markety

Postprzez romi » 14 Sie 2014, 21:33

Witam

Michu7x napisał(a):Ale zaskoczyły mnie dawki cisplatyny jaką Pani syn otrzymuje, Na taką wagę (75kg) czy to nie za mało?? , bo zwykle waha się między 35-40 mg w zależności od masy ciała. Chyba,że są do tego przeciwskazania (ze względu np. na wątrobę , choć akutat cisplatyna nie jest akurat mocno hepatoksyczna) lub jakieś inne przeliczenie.
Ja miałem prawie dwa razy więcej a ważyłem zdecydowanie mniej a zaawansowanie rj. mniejsze. (etopozydu też miałem więcej)


Dr Sarosiek przewidział 6 serii chemii.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: wysokie markety

Postprzez Michu7x » 14 Sie 2014, 21:55

Ok , dzięki romi za wyjaśnienia! :)
Zastanawiało mnie to tym bardziej ,że leczenie jest pod najlepszą opieką.
trzymam kciuki żeby wszystko się udało !!
Seminoma testis, 2BEP+3EP w DCO
Michu7x
 
Posty: 31
Rejestracja: 16 Cze 2013, 14:36

Re: wysokie markety

Postprzez Słoń » 14 Sie 2014, 21:57

spokojnie!
dawki są prawidłowe - tylko w przypadku cisplatyny i etpopzydu podane na metr kwadratowy powierzchni ciała.
słoń
Słoń
Ekspert
 
Posty: 131
Rejestracja: 30 Wrz 2011, 10:23

Re: wysokie markety

Postprzez Michu7x » 14 Sie 2014, 22:11

Ok, wielkie dzięki Słoniu za wyjaśnienia ;) po mat-fizie a nie zauważyłem tego...
chylę czoła!
Z takim wsparciem to musi się udać!,

Przepraszając za zamęt jeszcze raz trzymam kciuki by z kursu na kurs była widoczna regresja zmian a taka musi być!!
Seminoma testis, 2BEP+3EP w DCO
Michu7x
 
Posty: 31
Rejestracja: 16 Cze 2013, 14:36

Re: wysokie markety

Postprzez Mariola Maria » 14 Sie 2014, 22:23

Dziękujemy Wam wszystkim za Wasze opinie i odp. My wierzymy, że będzie dobrze bo syn jest pod opieką takiego świetnego fachowca jakim jest dr Sarosiek. Pozdrawiamy.
Mariola Maria
 
Posty: 45
Rejestracja: 31 Lip 2014, 20:12

Re: wysokie markety

Postprzez romi » 14 Sie 2014, 22:36

Witam
Przy zaplanowanych 6 kursach na pewno wzięto pod uwagę dawkę kumulacyjną.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: wysokie markety

Postprzez Mariola Maria » 23 Paź 2014, 21:25

Witam serdecznie , po długiej przerwie w załączeniu przedstawiam wynik mojego
Mariola Maria
 
Posty: 45
Rejestracja: 31 Lip 2014, 20:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości

cron