historia Adama (Kraków) - nienasieniak pT2N3M0S1- CS IIC

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Ewa i Adam » 28 Lut 2015, 22:27

Dobry Wieczór,
Dzisiaj dzień leniwca :) Aktywności niewiele ale też bez dolegliwości :) Pacjent miał zachciankę na torcik, więc żonka dostarczyła. Nijak to się ma do diety wątrobowej, ale sensacji nie było :)
Aniu, Jacku - dziękujemy za Waszą pamięć i troskę, Krzysiu, sprawiłeś że dla mnie poranek był bardzo miły - dzięki jeszcze raz za miłe słowa. Jest naprawdę ok, w Adama wstąpiły nowe siły i widzę jak bardzo pragnie wykonać najtrudniejsze zadanie swojego życia - i wykonuje... Wszystko idzie ku wspólnej wspaniałej starości, która wymarzyliśmy sobie wiele lat temu :D
Nie ustawajcie w trzymaniu kciuków, a my wspólnie doprowadzimy te bitwę do zdrowego końca.
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez m9nika » 28 Lut 2015, 22:50

Witam
Ewa i Adam napisał(a):Nie ustawajcie w trzymaniu kciuków, a my wspólnie doprowadzimy te bitwę do zdrowego końca.

Dobrze powiedziane! :)
Pozdrawiam
Zabrałeś mi tatę [*], męża ci nie oddam!
"Ty sam jesteś dla siebie największym zadaniem i twoim obowiązkiem jest dołożyć wszystkich sił, by wykonać je jak najlepiej."
Awatar użytkownika
m9nika
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1603
Rejestracja: 17 Lut 2012, 20:07

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez poznaniak » 28 Lut 2015, 22:58

I tak trzymać, do boju!
Pozdrawiam i oczywiście trzymam kciuki.
poznaniak
Przyjaciel Forum
 
Posty: 353
Rejestracja: 14 Cze 2011, 22:13

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Adrian1975 » 28 Lut 2015, 23:02

nie pamiętam czy byla o tym mowa, ale kupcie sobie dla wątroby ostropest plaimisty albo olej z niego i niech Adam to zajada (ziarenka trzeba zmielić - na allegro kosztują 6 zł).

łyżka dziennie i popijana szklanka wody
Adrian
seminoma testis PT1, 4BEP w DCO, obecnie pod kontrolą w Krotoszynie
Awatar użytkownika
Adrian1975
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1009
Rejestracja: 01 Paź 2012, 19:00
Miejscowość: Trzebnica,DLN

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Ewa i Adam » 28 Lut 2015, 23:12

Dzięki Adrianie,
U nas stanęło statecznie na Essentiale forte i wyniki są bardzo dobre:)
Pozdrawiamy
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Ewa i Adam » 02 Mar 2015, 00:33

Jako, że niestety nie każdy dzień da się zapisać do tych hura optymistycznych to dzisiaj dla równowagi wyciszenie i taka jakaś nostalgia. Popłakaliśmy cichutko oboje - widać jest czas odreagowania, emocje muszą znaleźć ujście, emocje wszelakie: i te związane z chorobą, i z tęsknotą za dziećmi, i z jakimiś malutkimi trudnościami czy zwykłymi sprawami dnia codziennego. Już wszystko powoli ogarnięte. Jutro intensywny dzień - dolewka. Adaś właśnie zasnął :)
Olu, Wojtku - jeszcze raz dzięki za niespodziewaną przesyłkę "kurierską" :)
Marcinie, Iwonko - sorry, że ponownie zaburzamy Wasz mir domowy. Mam nadzieję, że to już ostatni raz. Zrobię to *** prawo jazdy w końcu :P
Super przyjaciół mamy wokół - mam nadzieję, że za jakiś czas powolutku wrócimy do życia towarzyskiego i będziemy mogli oboje Was wszystkich przytulić.
Dobrej nocy.
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Ewa i Adam » 02 Mar 2015, 22:12

Witam,
dzisiaj kolejny dobry dzień. Żona oddaje się swojemu hobby - szycie, a pacjent wrócił po dostrzyknięciu bleo. Sporo sił i pozytywnej energii :D
Podobno dzisiaj wyglądałem dużo lepiej niż tydzień temu. Plan na jutro (jeśli się nic nie wydarzy) to krótka wizyta w biurze w ramach przygotowań do powrotu do pracy.
Serdecznie chciałbym podziękować Marcinowi, który przestawił sporo swoich obowiązków, aby pomóc dostać się do CM Małgorzata.
Pozdrawiam serdecznie "pacjent" Adam.
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez arek » 02 Mar 2015, 22:23

Hej!
Super, że na horyzoncie same dobre rzeczy :)
Kiedy siły dopisują od razu wszystko nabiera kolorów.
Pozdrowienia dla "pacjenta" i całej rodzinki! ;)
Arek
ca embryonale (pT1N0M0) >> rok obserwacji >> 4 BEP - 4 WSK Wroc. >> RPLND - MAGODENT
Awatar użytkownika
arek
 
Posty: 649
Rejestracja: 21 Gru 2010, 21:26

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Ewa i Adam » 03 Mar 2015, 12:30

Arku, dziękuję w imieniu "pacjenta" i rodzinki :)

Adam w pracy - ostatnie doniesienia mówią, że bezpiecznie dotarł taksówką do biura i czyje się bardzo dobrze :) Mam nadzieję, że poradzi i nikt nie da przysłowiowego "dyla" przed trochę wychudzonym łysolkiem :) Po godzince obiecał wrócić do domu.

Ja w Tarnowie z Młodym na olimpiadzie...Młody wyluzowany - mam nadzieje, że powalczy :)

Powolutku wszystko zaczyna wracać do normy, choć droga do przebycia długa jeszcze.
Mam pytanie do chłopaków z przerzutami do węzłów chłonnych - czy Wy też odczuwaliście "ciągnięcie" w okolicy tych węzłów? Adam nazywa to szarpaniem, nie jest to ból, który nie daje egzystować, ale jest to pewien rodzaj dyskomfortu.

Pozdrawiam
Ewa
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez aszs » 03 Mar 2015, 12:54

Zanim jeszcze dowiedziałem sie że mam tam przerzut to w sumie czułem takie lekkie kłocie w brzuchu czasek, lekki dyskomfort ale nie przykuwalem do tego większej uwagi. Myślę że takie powiększone węzły pewnie też na coś naciskają. Mnie nawet w jadrach nie bolał guz więc pewnie zależy od przypadku :)
Awatar użytkownika
aszs
 
Posty: 36
Rejestracja: 10 Gru 2014, 20:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości