historia Adama (Kraków) - nienasieniak pT2N3M0S1- CS IIC

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Ewa i Adam » 24 Lut 2015, 16:29

Najnowsze wyniki krwi (poniedzialek)

Leukocyty 45,201 tys/µl <3,8 - 10>
Erytrocyty 3,87 mln/µl <4,2 - 6>
Hemoglobina 12,1 g/dl <14- 18>
Hematokryt 36 % <40- 54>
MCV 93 fl <80- 99>
MCH 31,3 pg <27- 35>
MCHC 33,6 g/dl <32- 37>
Plytki krwi 447,1 tys/µl <140- 440>
RDW-CV 18,61 % <12- 15>
PDW 10 fl <9- 17>
MPV 9,1 fl <9- 13>
P-LCR 18,7 % <13- 43>
Rozmaz krwi met. Schilinga
Promielocyty 7
Mielocyty obojetnochlonne 9
Metamielocyty obojotnochlonne 9
Gran. paleczkowate 18 % <1- 5>
Gran. segmentowane 36 % <40- 70>
Limfocyty 10 % <20- 45>
Monocyty 9 % <3- 8>
Erytroblasy kwasochlonne 1
Inne komorki 2
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Ewa i Adam » 24 Lut 2015, 20:16

Dzień bez negatywnych emocji. Nawodnienie, chemia, a teraz pacjent pracuje... Czyli bardzo ok.
Właściwie nie ma co pisać :) więc po prostu ślemy Wam pozdrowienia :)
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Adrian1975 » 24 Lut 2015, 23:31

jAK pracuje, do roboty chłopa zagoniłaś? :-)

zartuje, po 1 kursie wieszałem na scianie wielki kwietnik
Adrian
seminoma testis PT1, 4BEP w DCO, obecnie pod kontrolą w Krotoszynie
Awatar użytkownika
Adrian1975
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1009
Rejestracja: 01 Paź 2012, 19:00
Miejscowość: Trzebnica,DLN

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Ewa i Adam » 25 Lut 2015, 08:18

No nie... Ja taka wredna nie jestem- to pracodawca zagonił Adama do roboty :D
Zmęczony był po godzinnej rozmowie, ale jaki szczęśliwy... Idzie ku dobremu.
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Ewa i Adam » 25 Lut 2015, 21:00

Trzeci dzień III cyklu zaliczamy do udanych. Adaś zmęczony nawadnianiem, ale czuje się dobrze. Dzisiaj mieliśmy rozmowę godzinną z dr Huras. Co za fantastyczna osoba.... Rozmowa była długa - Pani Doktor poruszyła z nami wszystkie intrygujące nas kwestie. Porozmawiała od serca.
Na trzecim BEPie kończymy. W połowie marca TK. Potem konsultacja w Warszawie w kwestii usunięcia zmian resztkowych. Równolegle konkretne działania związane z wyleczeniem zakrzepicy. Raczej najpierw leczenie angiologiczne a potem RPLND. Ale tutaj muszą zająć stanowisko chirurdzy specjalizujący się w obu kierunkach.
Pani Doktor pozostawiła w nas wiele nadziei i optymizmu. Dziękujemy serdecznie za wielką troskę i uwagę pełną życzliwości.
Życzymy Wam wszystkim spokojnego wieczoru i nocy.
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez mario » 26 Lut 2015, 07:38

Ewo i Adamie jeżeli sprawy angiologiczne i zakrzepowe polecam bardzo gorąco szpital OO. Bonifratrów w Krakowie na ulicy Trynitarskiej jest to przecznica od Krakowskiej przystanek plac Wolnica jest tam wojewódzki ośrodek chirurgi naczyniowej cuda tam wyprawiają wiem bo pracowałem tam przez jakiś czas swojego życia i opieka fantastyczna może warto się zainteresować. Pozdrawiam mariusz :)
"Wszelką troskę swoją złóżcie na niego, gdyż On ma o was staranie,"
Awatar użytkownika
mario
 
Posty: 36
Rejestracja: 03 Lip 2011, 13:51

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Ewa i Adam » 26 Lut 2015, 13:08

Mariuszu- dziękujemy, każda sprawdzona opinia się dla nas liczy. Bierzemy pod uwagę konsultacje w szpitalu OO.Bonifratrów, ale również w Szpitalu Uniwersyteckim - wiemy że lekarze dysponują tam doskonałym sprzętem. Chcielibyśmy też zasięgnąć opinii dr Kleszczyńskiego. Wszystko przed nami. Po powrocie do Krakowa zajmę się umawianiem wizyt w Krakowie. Po chemioterapii mamy nadzieję umówić Adama na konsultację w Magodencie lub u dr Rogowskiego. Pewnie łatwo nie będzie, ale mamy nadzieję, że wszystko da się zorganizować.
Pozdrawiam serdecznie
Ewa
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez m9nika » 26 Lut 2015, 15:10

Witam
Zalecam już zapisywać się do dr Rogowskiego, ze względu na długie kolejki do niego ;)
Pozdrawiam
Zabrałeś mi tatę [*], męża ci nie oddam!
"Ty sam jesteś dla siebie największym zadaniem i twoim obowiązkiem jest dołożyć wszystkich sił, by wykonać je jak najlepiej."
Awatar użytkownika
m9nika
Przyjaciel Forum
 
Posty: 1603
Rejestracja: 17 Lut 2012, 20:07

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Ewa i Adam » 26 Lut 2015, 15:26

Dzięki Moniko.
To nie jest niestety takie proste. Sami nie mamy pojęcia co najpierw, a ponieważ z konsultacją angiologiczną nie ma takich długich terminów (możemy to zrobić prywatnie), pewnie najpierw spróbujemy odbyć te wizyty i zasięgnąć porady. Zamierzamy też poprosić o konsultację dr Sarosieka. Ale najpierw leczenie do końca i badanie TK - trzeba mieć komplet badań i zakończoną chemioterapię by móc przedstawić stan rzeczywisty. Ponadto wydaje mi się, że przed jakimkolwiek zabiegiem Adam musi "dojść do siebie". Ale to tylko moje gdybania. Oboje wiemy jak odległe terminy są do dr Rogowskiego i liczymy się z tym.
Umawiając sie np. dzisiaj do dr Rogowskiego nie bardzo byłabym w stanie powiedzieć z czym się zgłaszamy: nie wiem jakie będą pozostałości resztkowe, nie wiem jaki stan zaawansowania zakrzepicy będzie za miesiąc czy za trzy... Postanowiliśmy, że zaczniemy od przesłania dokumentacji dr Sarosiekowi i od konsultacji z chirurgami naczyniowymi.Jeżeli jesteśmy na złej ścieżce działania to bardzo proszę o komentarze :)
Zyczymy Wam dzisiaj ciepełka, bo w Częstochowie mokro i nijak.
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: historia Adama (Kraków)

Postprzez Ewa i Adam » 27 Lut 2015, 22:46

Dobry wieczór,
po pięciodniówce w domu. Adam w stanie bardzo dobrym (odpukać). Byliśmy dzisiaj nawet na obiadku w szpitalnej knajpce :) Teraz czas na odpoczynek po podróży i po nawodnieniu - nogi napuchnięte, ale wszystko zejdzie. Trzeci cykl poszedł naprawdę bardzo dobrze - mamy nadzieję na taki stan ducha i ciała do końca terapii :)
Marcin - dziękujemy Ci ponownie. Super z Ciebie Przyjaciel.

Nie zdążyłam dobrze pomyśleć o tym, kiedy umawiać konsultację z angiologiem, gdy zadzwonił Doktor Jarek i obiecał TK w terminie jaki zaleciła Doktor Huras i zapowiedział uruchomienie konsultacji z angiologiem, o którym myśleliśmy. Czapki z głów... Nie mam słów - taka pomoc ma dla mnie niesamowity wymiar. Panie Jarku, Pani Aniu - dziękujemy :)

Damian trzymaj się i pamiętaj - idzie z każdą kroplówką ku lepszemu :)

Braciszku - zdrowiej!

Dobrej i spokojnej nocy Wam wszystkim życzymy. Odpoczynku weekendowego również :)
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron