zmiana guzowata jadra lewego

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: zmiana guzowata jadra lewego

Postprzez Ewa i Adam » 28 Lut 2015, 22:42

Pablo, każda oferta ubezpieczeniowa a co za tym idzie polisa ma swoje własne warunki.
Podejrzewam, że niestety więcej świadczeń nie otrzymasz, ponieważ może byc tak że Ci się nie należą. Z moich doświadczeń wynika, że owszem należy się gratyfikacja za pobyt szpitalny, odszkodowanie z tytułu ciężkiego zachorowania (o ile choroba na którą chorujesz mieści się w pakiecie o ktorym mowa). Co do odszkodowania za utratę jadra-pamiętaj, że takie świadczenie zazwyczaj należy się gdy utrala tego organu jest wynikiem nieszczęśliwego wypadku.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Ewa i Adam
 
Posty: 448
Rejestracja: 07 Gru 2014, 18:12

Re: zmiana guzowata jadra lewego

Postprzez pablo31 » 14 Kwi 2015, 00:00

Witam koledzy i koleżanki u mnie ok pracuje od niedawna przeszedłem badania na ziarniniaka na wzw b i c i wszystko Oki niby nie uzyskałem odpowiedzi co było powodem zawału ale sadze że ucisk lub cos w tym stylu nie kiedy szczyka mnie w brzuchu jak by mięśnie boczne brzucha nie jest to ból podejrzewam ze to przez zmiany choroby burgera objawy sie zgadzają problem ze z tym to nie wiem do kogo iść czy do ogólnego po prostu nie wiem . Pozdrawiam i życzę wam zdrowia wytrwałości i spokoju z chorobą.
pablo31
 
Posty: 36
Rejestracja: 09 Gru 2014, 12:51

Re: zmiana guzowata jadra lewego

Postprzez romi » 14 Kwi 2015, 10:58

Witam
Zacznij od ogólnego, a później w zależności od tego co powie.
Pozdrawianm
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: zmiana guzowata jadra lewego

Postprzez pablo31 » 19 Lis 2015, 00:06

Witam koledzy koleżanki mam nadzieje że u was wszystko gra i wszyscy jesteście zdrowi jak rybki u mnie jest w sumie ok cieszę się życiem że to nie był rak ale przykro mi że tak wielu spotyka ta choroba i jak na złość nie ma skutecznego leku i chyba nie będzie . Pozdrawiam was wszystkich życzę wam zdrowia i dziękuję za wsparcie oraz pomoc jaką mi okazaliście .
pablo31
 
Posty: 36
Rejestracja: 09 Gru 2014, 12:51

Re: zmiana guzowata jadra lewego

Postprzez romi » 19 Lis 2015, 00:48

Witam
Jak do tej pory nowotwór jadra najlepiej się leczy ze wszystkich nowotworów złośliwych, niestety leczenie nie należy do przyjemności i jest związane z licznymi skutkami ubocznymi.
Onkologia nie stoi w miejscu i pojawiają się nowe leki i metody leczenia nowotworów.
30 lat temu rozpoznanie nowotworu jądra oznaczało wyrok, teraz to "promocja" ;)
Oby tak było w przypadku innych nowotworów.
Życzę zdrowia, pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: zmiana guzowata jadra lewego

Postprzez pablo31 » 19 Lis 2015, 17:04

Promocja promocja mam 2 osoby w rodzinie z nowotworem teściowa miała dziada na jelicie tez dobrze sie leczył teraz juz tylko obserwacja to samo ciotka tylko ze piersi no i moja babcia ewenement 87 lat teraz wykryty 18 lat temu amputacja palców dłoni naświetlanie teraz to serduszko jej choruje a po raku zostało nie miłe wspomnienie. Wiem ze onkologia sie rozwija i są naprawde skuteczne terapie np nowa metoda wirusy i przeciwciała tylko niestety rządzący nami nie pomagają onkologom w rządem sposób nie ma refundacji leków nowych a jest ich 30 nam refunduje sie z tego tylko 2 nie pomaga sie w kształceniu nowych onkologów których mamy naprawde mało w stosunku do chorych których przybywa a rak stał sie plagom . Mam rodzinę w Usa i tam np nie uważa sie juz nowotworu za chorób śmiertelną lecz przewlekła moja ciotka tam choruje od 7 lat ma go na piersi jej maż ma też tylko że na płucach obydwoje ponad 90 lat tak ze i owszem rak jadra to promocja w pewnym sensie lecz nadal to rak i to śmiertelny i będzie tak długo dopóki ktos sie nie obudzi i nie wspomoże polskiej onkologii nie udostępni nowych metod diagnostyki oraz nowych metod leczenia które na świecie stosuje sie z wielkim powodzeniem i tam np śmiertelność na raka jest niska .
pablo31
 
Posty: 36
Rejestracja: 09 Gru 2014, 12:51

Re: zmiana guzowata jadra lewego

Postprzez pablo31 » 14 Gru 2015, 15:39

:lol:
Ostatnio edytowany przez pablo31, 25 Sty 2016, 20:45, edytowano w sumie 1 raz
pablo31
 
Posty: 36
Rejestracja: 09 Gru 2014, 12:51

Re: zmiana guzowata jadra lewego

Postprzez pablo31 » 14 Gru 2015, 18:27

Co to jest nagle urosło
pablo31
 
Posty: 36
Rejestracja: 09 Gru 2014, 12:51

Re: zmiana guzowata jadra lewego

Postprzez troll » 14 Gru 2015, 21:54

Witaj,

Wygląda to bardzo prawdopodobnie na zapalenie mieszka włosowego. Powinien to zobaczyć dermatolog.

Pozdrawiam!
Image
Image
Awatar użytkownika
troll
Ekspert
 
Posty: 3981
Rejestracja: 21 Gru 2010, 16:36

Re: zmiana guzowata jadra lewego

Postprzez pablo31 » 15 Gru 2015, 00:03

I chyba to będzie to ponieważ byłem u lek ogólnego bo jakas grypa mi się przykleiła boli mnie gardło itd o oczywiście to również pokazałem i pani doktor powiedział że to nic strasznego
pablo31
 
Posty: 36
Rejestracja: 09 Gru 2014, 12:51

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości