ból w pośladku i dretwienie nogi

Chirurgiczne oraz zachowawcze metody terapii raka jądra. Nowoczesne schematy chemioterapeutyczne, radioterapia oraz leczenie wspomagające.

To forum jest miejscem na indywidualne tematy dotyczące choroby poszczególnych chorych. Tutaj możesz umieścić temat odnoszący się do Twojej/bliskiej Ci osoby choroby aby przedyskutować prawidłowość leczenia, uzyskać informacje, porady, odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez Luki737 » 20 Lip 2016, 18:24

To fakt w Salve jest taniej, ja mam w salve i tam przedłużenie na rok mnie kosztuje 150zł. A tak ceny to: zamrożenie 250zł i 200zł pierwszy rok przechowywania. Ceny nie dotyczą ludzi z programu Oncefertility. Kolejny rok przechowywania 250zł chyba ze jest sie z programu Oncofertility wtedy kolejny rok 150zł (tak jak ja mam) . Tylko nie wiem czy wy przenosząc, dalej jesteście objęci tym programem czy tez nie. Musielibyście sie dowiedzieć. Adres: Łódź 91-211 ul.Szparagowa 10. SALVE MEDICA. tel. 42 254 64 00 lub 01.
A tak poza tym to ja osobiście czuje się dobrze nawet zrzuciłem 10kg :D i dalej jestem na diecie hehe. Jeszcze z 10 lub 15 muszę zrzucić. W wrześniu mamy rocznice ślubu i we wrześniu mam badania a wizyta u Żaka w październiku. Także wszystko przede mną zobaczymy co będzie ;)
Troche mnie boli jak by jądro którego nie mam lub miejsce blizny bo dokładnie nie wiem w którym to miejscu boli.I tylko jak się naciśnie. Ale doktor urolog powiedziała że może i nawet tak pobolewać około roku od zabiegu.
Pozdrawiam
Łukasz
Luki737
 
Posty: 52
Rejestracja: 27 Lis 2015, 09:45

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez kaja i michal » 02 Sie 2016, 21:35

Witajcie, dzis byliśmy u dr Sarosieka n a wizycie kontrolnej i dal skierowania na tomografie i markery na październik, b powiedział, że wcześniej nie ma potrzeby. Chcial dac tez skierowanie na usg jadra ,ale powiedzielismy ,ze juz jesteśmy zapisani u siebie prywatnie to zrobimy sobie. Mowil zeby kontrolować to jądro bo w tamtym była neoplazja i nie chce straszyć ale 10% ryzyka ze w nim tez może być a z tego może zrobić się nowy guz. Mam nadzieje, ze tego nie doświadczamy i ze wszystko będzie ok. Plecy nad a l pobolewaja ale dr mówił, że to nie od nowotworu a bardziej zwyrodnieniowe.
kaja i michal
 
Posty: 151
Rejestracja: 25 Gru 2015, 01:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez mania69 » 02 Sie 2016, 22:27

Nie wiem czy pytanie o zabezpieczenie nasienia w Salve Medica na Szparagowej w Łodzi jest jeszcze aktualne? Mam informacje z dziś.
Program dla pacjentów onkologicznych:
Wystarczy przynieść ksero karty szpitalnej lub wynik histo- lub zaśw potwierdzające, że jest się pacjentem. Do tego wynik HIV, Hcv, WR, Hbs-antygen. Wtedy koszt przygotowania i mrożenia nasienia O zł, pierwszy rok 0 zł, każdy kolejny rok 140 zł. Zainteresowanym mogę przesłać komórkę do pani, która tym się zajmuje. Dzwonisz i umawiasz się na następny dzień.
mania69
 
Posty: 69
Rejestracja: 23 Lip 2016, 22:16

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez romi » 02 Sie 2016, 22:34

Witam
Tu konkretnie chodziło o przeniesienie nasienia z innego ośrodka.
Pozdrawiam
romi
 
Posty: 4210
Rejestracja: 03 Paź 2011, 10:46

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez kaja i michal » 18 Sie 2016, 15:29

Witajcie,
Jutro mamy wizyte kontrolna u urologa- badamy jądro ze względu na neoplazje i dopadł mnie stres, taki mimowolny bo staram się nie myśleć o tym. Zastanawiam się właśnie jak to jest z ta neoplazja i jak duże jest ryzyko wystąpienia w drugim jądrze, dr Sarosiek wspominał o 10% to i dużo i nie dużo. ..zależy od szczęścia chyba. O przeniesieniu nasienia do salve mąż mówi, że po co narażać na jakieś uszkodzenia bo trzeba samemu przewiez i strach i ze za in vitro i tak trzeba płacić i chce żeby byla dobra opieka a znajomi mówili, że jesli o zapłodnienie chodzi to w salve bylo niemilo a to delikatna sprawa. Ja bym byla za prxeniedienirm bo to jednak zdecydowana oszczędność, ale mąż nie chce ryzykować, że coś z niszczymy uszkodzimy. Nie chce chyba tym zaprzatac glowy. Ja sama nie mogę tej decyzji podjąć. Gdyby jeszcze in vitro bylo refundowane...a tak to sa ogromne koszta jeśli będziemy chcieli mieć dziecko. Ehhh
kaja i michal
 
Posty: 151
Rejestracja: 25 Gru 2015, 01:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez Neo » 19 Sie 2016, 10:56

Spokojnie jeśli chodzi o dziecko nie traćcie nadziei! Jest wielu chłopaków na tym forum, którzy po chemii doczekali się własnych dzieci w sensie że obyło się bez in vitro. Po dwóch latach od chemii możecie się zacząć starać o dzidziusia. Organizm ludzki ma niesamowite właściwości regeneracyjne. Pozdrawiam i powodzenia :)
Neo
 
Posty: 31
Rejestracja: 22 Sty 2015, 22:36

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez kaja i michal » 19 Sie 2016, 16:10

Dziękuję za odpowiedź i entuzjazm który na pewno dodaje nadziei, u nas nie chodzi o chemie tylko o brak wytrysku u męża po rplnd. Juz ponad 3 miesiące od operacji i nic więc raczej nikłe szanse zeby wróciło. Pozdrawiam serdecznie
kaja i michal
 
Posty: 151
Rejestracja: 25 Gru 2015, 01:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez Neo » 20 Sie 2016, 08:36

Przepraszam jakoś umknęła mi ta informacja. Może potrzeba więcej czasu i wszystko wróci do normy :)
Neo
 
Posty: 31
Rejestracja: 22 Sty 2015, 22:36

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez kaja i michal » 20 Sie 2016, 12:54

Nic nie szkodzi; )
Ja tez jakoś mam jeszcze nadzieje, że wróci. Po wczorajszej wizycie u urologa wszystko ok z jadrem usg brzucha tez. Mąż ma brać nadal diosminex i coś tam jeszcze na żylaki powrozka bo sa niewiele ale sa. Urolog zapytal czemu mąż byl operowany przez chirurga naczyniowego a nie urologa ale ja nie znam odp i powiedziałam ,że odbywalo się to w zalecanym ośrodku w magodencie i zeby tak powinno być. Pytal o ten nerw bo jego zdaniem operujący powinien powiedzieć czy doszło do uszkodzenia nerwu bo np nie dalo sie inaczej a nas zapewniano ze powinno byc ok bo nerw byl oszczedzony cos takiego. Ehh trudno ważne, żeby to dziadostwo nie wróciło, a z reszta sobie poradzimy. Pozdrawiamy wszystkich walczących i rodziny
kaja i michal
 
Posty: 151
Rejestracja: 25 Gru 2015, 01:12

Re: ból w pośladku i dretwienie nogi

Postprzez kaja i michal » 20 Mar 2017, 04:41

Witajcie, u nas po ostatnich styczniowych wynikach markery ok i tk czysto. Michał mial tez usg drugiego jadra w Warszawie w magodencie u dr Surowskiego i poza tym niewielkim zylakiem 3mm wszystko ok. Dr zobaczył tez jakas 3mm torbiel ale stwierdził, że to nic poważnego i zeby sie tym nie przejmować. Ja sie oczywiście przejmuje. Maz niedawno podjął pracę. Po niespełna dwóch latach to dla nas duże wydarzenie bo na dodatek pracuje w delegacji i przyjeżdża tylko na weekendy. Co sądzicie o tej torbieli? Ejakulacji nadal brak i od jakiegoś czasu mąż miewa problemy z erekcja- jest, ale krótka. Czy powinniśmy wykonać jakieś badania? Czy sa jakieś szanse na powrót wytrysku? Kolejne badania w czerwcu, ale wcześniej dr Sarosiek kazal zrobić usg brzucha i markery i prześwietlenie kl piersiowej.
Pozdrawiamy
kaja i michal
 
Posty: 151
Rejestracja: 25 Gru 2015, 01:12

PoprzedniaNastępna

Wróć do Metody terapeutyczne / dyskusja przypadków

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości